O firmie

25 lat doświadczeń

Proweld Woronecka jest kontynuacją działalności firmy Proweld Sp. z o.o., której to początek datuje się na 1990 rok. Firma Proweld budowała swoje wieloletnie doświadczenie dzięki współpracy miedzy innymi z amerykańską firmą Stonhard (która to od blisko dziewięćdziesięciu lat wytwarza i sprzedaje komponenty i systemy żywiczne różnego typu). Instalowane przez Firmę Proweld posadzki to przede wszystkim produkty żywiczne w tym posadzki epoksydowe czy poliuretanowe. Materiały te spełniają surowe wymogi co do jakości jak i bezpieczeństwa .

Proweld Woronecka Sp. Komandytowa zalicza się do grona najprężniej rozwijających się Firm instalujących posadzki przemysłowe zarówno w Polsce jaki Europie. Jakość i solidność realizowanych zleceń to nasza dewiza. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, a zatrudnieni pracownicy są wykwalifikowanymi instalatorami z wieloletnim doświadczeniem.

Gama instalowanych przez Firmę Proweld Woronecka Sp. Komandytową bezspoinowych posadzek i pokryć obejmuje kilkadziesiąt typów systemów. Są wśród nich m.in. systemy antyelektrostatyczne, epoksydowe, poliuretanowe ,chemoodporne , gładkie i antypoślizgowe, komercyjne i przemysłowe żywiczne. Używane produkty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Działania naszej Firmy nie ograniczają się wyłącznie do zainstalowania posadzki, Są poprzedzone kontaktem i konsultacją potencjalnego klienta z doświadczonymi pracownikami Firmy Proweld, co gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji projektu oraz po jego zakończeniu, czyli w trakcie tzw. Obsługi posprzedażowej. Nasi pracownicy pomagają klientom nie tylko w doborze optymalnego rozwiązania dla danej branży, ale służą także pomocą w wyborze kolorystyki, faktury czy wzoru. W czasie prowadzonej działalności nasza firma zainstalowała kilkanaście milionów metrów kwadratowych posadzek i pokryć dla inwestycji w całej Europie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą referencyjną, a także do obejrzenia galerii zdjęć z naszych kilku realizacji.

Zapraszamy do współpracy.